Italo Ferretti kaklaraiščiai

Italo Ferretti sukurti kaklaraiščiai – tai unikalūs šedevrai, pradedant modelio dizainu ir šilko valymu, baigiant raštų kūrimu, gaminių numeravimu ir prabangia pakuote. Todėl Italo Ferretti klientai įsigyja prabangą, kurią galima drąsiai vadinti nepakartojama ir gamybos, ir paslaugų požiūriu.
Lengvas Italo Ferretti kaklaraištis.

Italo Ferretti yra 8 tarptautinių patentų savininkas. Dėl šių patentų kiekvienas jo gaminys yra unikalus ir išskirtinis, o kokybės standartai – vieni iš aukščiausių pasaulyje.

Harmoningas kaklaraištis – patentas Nr. 00065

Pastorinimui siaurajame Italo Ferretti kaklaraiščių gale naudojamas tas pats kaip ir kaklaraiščio audinys, trys papildomos siūlės ir atitinkamai pabrėžti kraštai – siaurasis galas tampa sunkesnis ir tvirtesnis. Dėl šios užpatentuotos naujovės toks kaklaraištis iš esmės yra labiau harmoningas ir stabilus.

Neglamžus siuvimas

Dėl inovatyvaus neglamžaus siuvimo būdo Italo Ferretti pavyko išvengti kaklaraiščio audinio „sangrūdos“, kuri dažniausiai atsiranda po apykakle ir sudaro nepatogumų ryšint kaklaraištį, taip pat ir atrodo neestetiškai. Dėl ypatingo apdorojimo audinys po apykakle išsaugo savo pirminę formą ir lygumą, kaklaraištis tampa patikimesnis ir standesnis.

Spaustukas Navetta – patentas Nr. 0233119

Visi Italo Ferretti firminiai kaklaraiščiai turi papildomą specialų spaustuką Navetta – paprastą ir reikalingą aksesuarą, kuris padeda išlaikyti kaklaraištį tinkamoje padėtyje. Tai patikima ir protinga kaklaraiščio smeigtuko alternatyva.