Kiek vyras turi turėti kaklaraiščių?

Kiek vyras turi turėti kaklaraiščių? Žinoma, šis klausimas neturi tikslaus atsakymo. Kiek žmonių – tiek nuomonių. Tačiau, mes galime realiai “suskaičiuoti” tam tikras tipines situacijas, kurios reikalauja pakeisti kaklaraištį į labiau tinkantį. Kokius gi kaklaraiščius pageidautina turėti savo garderobe?

1. Vienspalvis kaklaraištis. Spalvą pasirenkame labiausiai tinkančią prie turimų kostiumų. Vienspalvis kaklaraištis gali pabrėži sėkmingą kostiumo ir marškinių spalvų derinį. Maža pastaba: raudonas kaklaraištis, ne tik atgaivina išvaizda, bet ir yra laikomas valdžios ir sėkmės simboliu.

2. Būtina turėti kaklaraištį su besikartojančiu raštu (medalionai, smulkios geometrines formos). Jis puikiai tinka rimtiems ir atsakingiems sustikimams. Išimtis: jei besikartojantis raštas - gyvūnėliai, paukščiukai ar kokie nors filmų personažai.

3. Dryžuotas kaklaraištis informuoja apie rimtus ketinimus. Klasikinių spalvų dryžuotas kaklaraištis tinka prie vienspalvių kostiumų, marškinių be rašto.

4. Kaklaraištis puoštas žirneliais - tuo universalesnis, kuo mažesnis žirnelių skersmuo. Jeigu žirneliai primina taškučius, toks kaklaraištis tiks ir oficialiam stiliui. Su didesniais žirneliais patartume būti atsargiems. Kuo didesni žirneliai ir ryškesnis kaklaraištis, tuo didesnė tikimybė atrodyti juokingai.

5. Vakarėliams galite drąsiai rinkti kaklaraištį atspindint Jūsų pomėgius. Golfo žaidėjų, inkarų, paukščių raštai šioje situacijoje atrodys labai provakuojančiai ir stilingai.

6. Peteliškė (pageidautina rišama) Jūsų garderobe privalo būti, jeigu Jūsų garderobe yra smokingas. Paprastai prie smokingo rišama juoda šilkinė peteliškė. Tačiau jeigu Jūs savimi pasitikite - spalvoms ir raštams nėra ribų.

7. Na, ir dar vienas kaklaraištis, kurį tiesiog privalote turėti - tai kaklaraištis ryškiausiai pabrėžiantis Jūsų individualumą.

Bendra tasyklė visiems kaklaraiščiams: spalva turi derėti su kostiumo, marškinių, batų ir kojinių spalvomis.