Kodėl Donaldo Trumpo kaklaraiščiai tokie ilgi?

Na, turbūt, jau viso pasaulio mados ir stiliaus kritikai ir blogeriai pastebėjo, kad D. Trumpas yra linkęs ryšėti kaklaraiščius, palikdamas pernelyg ilgus galus. Absurdiškai ilgas prezidento kaklaraištis blaško kitų dėmesį, net per pačius rimčiausius valstybinės reikšmės susitikimus.
Paprastai kaklaraiščio apatinis galas turi siekti diržo sagtį, o „T&C“ stiliaus direktorius Whitney Robinson tvirtina, kad kaklaraištis visuomet turi siekti tik „kelnių pradžią“.
D. Trumpas kaklaraištį rišasi, jam vienam būdingu būdu - plačiąją jo dalį palikdamas daug ilgesnę už siaurąją. Tiesą sakant, kaklaraiščio siaurasis galas yra toks trumpas, kad prezidentui tenka naudoti lipnią juostelę, kad jį užfiksuotų.
Kaklaraiščio vidinėje pusėje esanti kilpelė yra skirta siaurajam galui prilaikyti, tačiau D. Trumpas kaklaraištį rišasi taip, kad siaurasis galas kilpelės nepasiekia.
Jeigu paanalizuosime ankstesnes JAV prezidento nuotraukas, D. Trumpo kaklaraiščiai ne visuomet būdavo tokie ilgi. Dar 1984 metų nuotraukose kaklaraiščio ilgis yra idealus, jis vos siekia diržą.
Kaipgi idealaus ilgio kaklaraištis tapo toks ilgas?
Na, nuo to laiko, kai D. Trumpas buvo jaunas nekilnojamojo turto įmonės vadovas, pasikeitė daug kas, net ir jo svoris. Praeito rudens medicinos pažymos duomenimis, D. Trumpas yra 190 cm ūgio 107 kg svorio, tad pagal kūno masės indekso rodiklius prezidentas „turi viršsvorio“.
Daugelis vyrų mados stilistų teigia, kad didžiausia kaklaraiščio dėvėjimo klaida, kokią gali padaryti stambus vyras – užsirišti per trumpą kaklaraištį, nes jeigu turi didelį pilvą ir kaklaraiščio galas baigiasi ties juo, liemuo atrodo daug stambesnis. Matyt, dėl to, D. Trumpo kaklaraiščio rišimo būdas užtikrina, kad jam niekada nereikės jaudintis dėl ant pilvo kabančio kaklaraiščio galo.
Tokie JAV prezidento kaklaraiščiai negalėjo nesujaudinti vienų žinomiausių Italijoje ir visame pasaulyje kaklaraiščių ir aksesuarų gamintojų - „Italo Ferretti“.
Pažvelkite atidžiau – siaurasis „Italo Ferretti“ kaklaraiščio galas tvarkingai perkištas per kilpelę! Sprendžiant iš etiketės, kaklaraištis buvo pasiūtas specialiai D. Trumpui, o prekės ženklo atstovas patvirtino, kad italų bendrovė „Italo Ferretti“ pasiuvo jam daug kaklaraiščių.
„Italo Ferreti“ kaklaraičius galima įsigyti ir Vilniuje, E&M TIES Gentelmen store salone, adresu Didžioji g. 39/ Etmonų g. 1 http://emties.lt/gamintojas-kaklaraisciai/italo-ferretti/