Atnaujinome mūsų internetinį puslapį

Mieli draugai! Pagaliau, susikaupėme ir atnaujinome mūsų internetinį puslapį. Daugelis mūsų klientų teiraujasi, kodėl neturime internetinės parduotuvės.
E&M Ties Gentelmen store salonas - įsikūręs Vilniaus senamiestyje - nėra didelis, o prekių asortimentas pakankamai patus ir, beveik,  vienetinis. Kol profesionalus fotografas prekę nufotografuoja, apdoroja ir patalpina į internetinį puslapį - ji salone jau, dažniausiai, būna parduota. Nenorime Jūsų klaidinti ir liūdinti, todėl puslapyje talpiname tik dalį visų prekių asortimento.
 Kviečiame aplankyti mūsų saloną, kur jaukioje aplinkoje galėsite pasimatuoti Jums patikusius marškinius, išsirinkti  nuostabų šilkintį kaklaraištį ar peteliškę, priderinti fantaziją ar net kojines. Čia Jūs galėsite išrinkti originalą dovaną savo draugui, vyrui ir kolegai. Ateikite su kolegomis ir mes padėsime išrinkti prabangią dovaną Jūsų vadovui. Mūsų stilistės-konsultantės padės jaunikiams pasipuošti vestuvėms. Visi esate laukiami ir mylimi. Jei negalite pas mus atvykti – rašykite elektroniniu paštu: salonas@emties.lt. Brūkštelėkite kas Jums patiko, ir mes susisieksime su Jumis, atsiųsime nuotraukas, o Jūsų išsirinktas prekes, pristatysime į bet kurį pasaulio tašką.
Būkite stilingi, būkite madingi su E&M Ties Gentelmen store.