Peteliškė ar kaklaraištis?

Atėjęs pavasaris, su kiekviena diena atneša mums vis daugiau šilumos, spalvų ir naujų idėjų. Kiekvieną pavasarį gamta atsinaujina, natūralu, kad ir mes norime atsinaujinti, papildyti savo garderobą naujomis spalvomis ir deriniais.
Sako, moterims - niekada  nebūna perdaug gerų batų ir rankinių, tad vyrams - niekada nebus perdaug kaklaraiščių ir peteliškių. Prie to pačio kostiumo priderinus kitą kaklaraištį, peteliškę ar net kaklaskarę, galima visiškai pakeisti išvaizdą ir nuotaiką. Prie aksesuaro ar kitos garderobo detalės (marškinių ar net kojinių) priderinta fantazija, išvaizdai suteikia papildomo žavesio ir stiliaus užbaigtumo.
Prieš pradedant plačiau kalbėti apie aksesuarus, norėtume priminti, kad turint gerą kostiumą ar švarką,  labai svarbu išsirinkti geros kokybės ir teisingo sukirpimo marškinius. Šį sezoną ypatingo dėmėsio verti dryžuoti markiniai. Paprastai marškinių spalva ir raštas derinami prie kostiumo ir aksesuarų.
Kai tik kalba pakrypsta apie vyriškus aksesuarus, iš karto kyla klausimas: peteliškė ar kaklaraištis? Reikėtų atkreipti dėmėsį, kad šie du svarbūs vyriškos aprangos aksesuarai turi skirtingą emocinį turinį. Jeigu kaklaraištis daugumai asocijuojasi su klasika, vyriškumu, solidumu, verslo sektoriumi, tai peteliškė siejama su šou verslu, romantikais ir svajotojais, aristokratiškais smokingo vakarais. Stilius - tai sielos būsena. Todėl, nesvarbu koks aksesuaras yra “ant bangos”, svarbiausia kaip jaučiasi jį dėvintis vyras. Jeigu aksesuaro savininkas jaučiasi gražus ir nepakartojamas, ir jam nekyla klausimų: ar nejuokingai atrodo, ar tikrai nesendina ir pan., tai tas aksesuaras ir yra jam skirtas. Aišku, visada galima išbandyti naujoves, bet, svarbiausia, gera nuotaika ir pasitikėjimas savimi.
 Tai gi, su pavasariu Jus, mielieji! Lepinkite save ir savo artimuosius, rinkitės ryškesnes spalvas. Juk, mokslininkų įrodyta, kad ryškios spalvos puošia žmogų ir daro jį patrauklesniu aplinkiniams.