Pitti Uomo 91

Šių metų sausio 10-14 dienomis, jau 91 kartą Florencijoje įvyko vyriškos mados pasaulinė paroda. Tai labai svarbus įvykis mados pasaulyje, nes čia pristatomos naujos rūbų, avalynės, vyriškų aksesuarų kolekcijos, kuriomis ateinatį sezoną prekiaus prabangiausi butikai ir geriausios pasaulyje parduotuvės.
            Pitti Uomo – tai griežtą atranką praėjusių gamintojų ir pirkėjų susitikimo vieta.  Gamintojų atranka užsiima speciali komisija. Atranka atliekama keliais etapais. Po paraiškos pateikimo,  vertinama: prekių originalumas, kokybė, dizainas, unikalumas ir t.t.  Kartais, atsakymo ar paraiška priimta, laukiama iki kelių metų, nes paraiškos teikiamos iš viso  pasaulio. Nepaisant labai didelio parodos mokesčio, apie 15000 Eur, norinčių parodoje pristatyti savo produkciją labai daug. Juk čia užmezgami pelningiausi kontraktai, ir tai puiki vietą pristatyti savo prekę pasaulinei rinkai.
            Pirkėjams patekti į parodą žymai paprasčiau. Pakanka turėti bent vieną auktšto lygio butiką, savo prekinį ženklą ir gerą reputaciją.    
Nepaslaptis, kad Italija šiais laikais išgyvena  sudėtingą ekonominę situaciją. Tačiau, kaip sako, nėra to blogio kas neišeitų į gerą. Jeigu anksčiu, salonui buvo sudėtinga surasti gamintoją, kuris sutiktų pagaminti prekes nedideliais kiekiais, pavyzdžiui,  tik vieną dydžių eilę pasirinkto marškinių modelio, arba po vieną kaklaraištį iš pasirinktų šilkų kolekcijos. Dabar  ir tokiems mažiems prikėjams kaip mūsų salonas, italų gamintojai yra lankstūs ir lojalūs. Tai labai džiugina, nes mes galime mūsų pirkėjams pasiūlyti dar platesnį labai aukštos kokybės vienetinių prekių asortimentą už prieinamą kainą.
Jau šiais metais, mes pristatome Jums prabangius Italo Ferretti patentuotus kaklaraiščius, aukštos kokybės, rankų darbo Rossinį šilkinius ir vilnonius kaklaraiščius, unikalią šilkinių kaklaskarių kolekciją. Taip pat, siūlome išbandyti naujas ispanų gamintojo Milessime petnešų ir italų gamintojo Distretto 73 kojinių kolekcijas.
Šių metų vasario mėnesį mūsų prikėjui bus pristatytos naujos  Rossini kaklaraiščių, kaklaskarių ir šalikų kolekcijos. Kovo mėnesį vyrus pradžiugins nauji Giovanni Rossmini marškinių modeliai. Taip pat kovo mėnesį atkeliaus nauja pavasarinė kojinių kolekcija.
Nauja vyriškų marškinių linija Guiducci, pasirodys prekyboje rusėjo mėnesį.
Šiais metais mūsų pikėjus pradžiuginsime ir kitomis naujovėmis. Tegu tai lieka intriga.
Būkite madingi, būkite stilingi su E&M TIES Gentelmen store!