Verslo dovanos

Turėdami salone didelį prekių asortimentą, galime pasiūlyti originalias Kalėdines dovanas. Tai gali būti šiltas šalikas, sąsagos ar kojinės, o gal net gražus peteliškės ar kaklaraiščio ir fantazijos derinys, pateiktas gražioje dėžutėje. Daugiau nei 5 dovanų vienetams, taikomos nuolaidos. Jei neturite laiko pas mus apsilankyti, mes galime atvykti pas Jus ir pademonstruoti gražių ir originalių dovanų pavyzdžius.

Kadangi mes bendraujame tik tiesiogiai su gamintojais, galime pasiūlyti užsakyti individualaus audimo kaklaraiščius, kaklaskares ir peteliškes. Aksesuarai gali būti pagaminti Jūsų pageidaujamos spalvos, modelio ar net įaustas įmonės logotipas.

Niekas taip nesutvirtina partnerystės kaip teisingai parinkta verslo dovana. E&M TIES siūlo prabangius septynių klosčių, sertifikuotus rankų darbo bei kitus šilkinius kaklaraiščius. Užsakant aksesuarus verslo dovanoms (nuo 50 vnt.) – galime prisiūti šilkinę etikėtę su Jūsų įmonės logotipu, įpakuoti į prabangų firminį voką. Užsakyti aksesuarai (virš 100 vnt) įpakuojami į prabangias odines dėžutes su Jūsų įmonės logotipu.

Grupinio aksesuarų užsakymo gamyba trunka nuo 40 iki 50 kalendorinių dienų po užsakymo suderinimo.
Detalesnė informacija teikiama telefonu +370 655 68 166, el.paštas irina@emties.lt

Verslo dovanos