Vyriškos mados tendencijos 2017 metais

Tikriausiai pirmą kartą, per visą mados istoriją, 2017 metais vyriškos ir moteriškos mados spalvos sutampa. Pantone institutas šiems metams paskabė madingiausias spalvas https://www.pantone.com/fashion-color-report-spring-2017. Kaklaraiščių šilkų dizaineriai ypatingą dėmesį skiria rudai, pilkai, mėlynai ir prigesintai žaliai spalvoms – pavasarį; šviesiai žaliai, jūros pakrantės mėlynumo, biežinei, šviesiai pilkai ir rusvai violetinei – vasarą.
Trumpai apie pagrindines vyriškos mados tendencijas.
Svarbia vietą, vyro garderobe, užima geros medžiagos trijų dalių kostiumas ir klasikinis paltas. Sezono trendas – aksomas, jis masiškai užkariauja visus vyriškos mados segmentus. Šiuolaikiškas vyras dėvi stilingas lygias kelnes, savo vyriškumą pabrėždamas šilkiniu ar vilnoniu kaklaraiščiu ir nerūpestingai į švarko kišenę įdėta fantazija. Net prie laisvalaikio stiliaus švarko, patariama priderinti originalų megztą kaklaraišti ir žaismingą kišeninę nosinaitę. Nemėgstantiems kaklaraiščių, patariama išbandyti šilkinę kaklaskarę. Vis daugiau mados namų grįžta prie šio kiek primiršto originalaus ir patogaus aksesuaro. Kaklaskarė neabejotinai suteiks Jūsų stiliui originalumo, aristokratiškumo ir elegancijos.  
 Prie, šiais metais labai populiaraus,  languoto švarko, siūloma derinti smulkaus neapolitietiško ir labai smukaus rašto ar vienspalvius kaklaraiščius. Vilnoniai ir kašmyriniai kaklaraiščiai puikiai tinka prie šiltų švarkų. Šilkiniai kaklaraiščiai elegantiškai puošia lengvesnių medžiagų švarkus ir kostiumus.
Smulkaus rašto švarką ar kostiumą ir klasikinius baltos ar žydros spalvos marškinius, idealiai papildo dryžuotas ar languotas kaklaraištis. Dryžuotas kaklaraištis paprastai siejamas su verslo sritimi. Jeigu Jums nepatinka formalus stilius, esate kasdienio stiliaus mėgėjas – siūloma papildyti savo aksesuarų kolekciją kaklaraiščiu iš naujoviško šilko su medvilnės intarpais. Tokį kaklaraištį lengva derinti su sportinio kirpimo bleizeriu ir džinsais.
Jau turimų klasikinių žydrų ir baltų marškinių kolekciją, šiais metais vyrams  siūloma papildyti dryžuotais marškiniais. Siaura ar stambesnė juostelė atrodo labai stilingai ir elegantiškai. Nepamirškite švelniai rožinių ir violetinių atspalvių marškinių. Neformaliam stiliui siūloma rinktis marškinius puoštus taškučių, paisley ar kitais nestambiais raštais, bei vienspalvius marškinius su kitos medžiagos kontrastais.
Derinant kaklaraištį prie bet kokio švako, nepamirškime vienos svarbios taisyklės: jeigu švarkas turi plačius atlapus, tai ir kaklaraištis turi būti platesnis (8-9 cm.), nes siauresni (6-7 cm.) kaklaraiščių modeliai, tinka tik prie švarkų su siaurais atlapais.