Konsultacija telefonu +370 60433335

Lengvas Italo Ferretti kaklaraištis. Stiliaus ir Made in Silvi genijaus šedevrai

Lengvas Italo Ferretti kaklaraištis. Stiliaus ir Made in Silvi genijaus šedevrai

Pirmieji laimėjimai mados ir prabangos pasaulyje

Pirmoji išskirtinė kolekcija buvo išleista 1977–78 metais, kai pasirodė pirmasis George Lucas „Žvaigždžių karų“  epizodas, – genialusis Italo Ferretti sukūrė kaklaraiščių liniją, skirtą žymiajam kino filmui, kuri lėmė jam didžiulę sėkmę. Geriausi kaklaraiščiai buvo siuvami Milane, todėl Italo Ferretti noras sukurti kaklaraiščių dizaino ir siuvimo įmonę gimtajame mieste tapo tikru iššūkiu: Italo Ferretti kaklaraištis – tai gaminys Made in Silvi.


Tarptautinė sėkmė

Sėkmė dizainerį aplankė, kai jo gaminiais pradėta prekiauti ne tik jo gimtojoje šalyje; pirmiausia pasisekimo sulaukta Kanadoje, kurioje prekių ženklas beveik iš karto buvo pripažintas ir rado svarbią sau pardavimų rinką. Po to prasidėjo plėtra į Jungtines Amerikos Valstijas, kurios šiandien laikomos pagrindine įmonės rinka ir kuriose prekių ženklas  Italo Ferretti yra vienas žinomiausių ir mėgiamiausių. Siekdamas tobulinti savo gaminius Italo Ferretti ieško naujų kaklaraiščių kūrimo ir siuvimo būdų, todėl jo klientams užtikrinama aukščiausia kokybė. Šiandien dizaineris gali didžiuotis 8 patentais, dėl kurių jo produkcija tampa išskirtine, o kokybės standartai – vieni aukščiausių pasaulyje.  Italo Ferretti sukurti kaklaraiščiai – tai unikalūs šedevrai, pradedant modelio dizainu ir šilko valymu, baigiant raštų kūrimu, gaminių numeravimu ir prabangia pakuote. „Tačiau kas yra prabanga rūbuose? Gebėjimas suderinti idėjas ir sukauptą patirtį, o vėliau teisingai tai pateikti reikiamiems žmonėms mažmeninės prekybos pasaulyje, vadinamiesiems profesionaliems pirkimų konsultantams, kurie, mano požiūriu, yra pagrindiniai veikėjai tekstilės gaminių rinkoje; taip pavyksta sukurti išskirtinę, unikalią ir rafinuotą produkciją.“ Tai Italo Ferretti žodžiai, kurie trumpai ir taikliai atspindi jo prekių ženklo esmę. Todėl Italo Ferretti klientai įsigyja prabangą, kurią galima drąsiai vadinti nepakartojama ir gamybos, ir paslaugų požiūriu. Lengvas Italo Ferretti kaklaraištis. Stiliaus ir Made in Silvi genijaus šedevrai

Italo Ferretti yra 8 tarptautinių patentų savininkas. Dėl šių patentų kiekvienas jo gaminys yra unikalus ir išskirtinis, o kokybės standartai – vieni iš aukščiausių pasaulyje.


Harmoningas kaklaraištis – patentas Nr. 00065

Pastorinimui siaurajame Italo Ferretti kaklaraiščių gale naudojamas tas pats kaip ir kaklaraiščio audinys, trys papildomos siūlės ir atitinkamai pabrėžti kraštai – siaurasis galas tampa sunkesnis ir tvirtesnis. Dėl šios užpatentuotos naujovės toks kaklaraištis iš esmės yra labiau harmoningas ir stabilus. 


Neglamžus siuvimas

Dėl inovatyvaus neglamžaus siuvimo būdo Italo Ferretti pavyko išvengti kaklaraiščio audinio „sangrūdos“, kuri dažniausiai atsiranda po apykakle ir sudaro nepatogumų  ryšint kaklaraištį, taip pat ir atrodo neestetiškai. Dėl ypatingo apdorojimo audinys po apykakle išsaugo savo pirminę formą ir lygumą, kaklaraištis tampa patikimesnis ir standesnis.


Spaustukas Navetta – patentas Nr. 0233119

Visi Italo Ferretti firminiai kaklaraiščiai turi papildomą specialų spaustuką Navetta – paprastą ir reikalingą aksesuarą, kuris padeda išlaikyti kaklaraištį tinkamoje padėtyje. Tai patikima ir protinga kaklaraiščio smeigtuko alternatyva.