Konsultacija telefonu +370 60433335

Grąžinimo informacija

Bet kurią, internetu ar fizinėje parduotuvėje įsigytą E&M Ties Gentlemen store prekę, per 14 dienų nuo prekės pardavimo ar užsakymo gavimo dienos, galite grąžinti ir atgauti už prekę sumokėtus pinigus.

Grąžinus prekę, pinigai grąžinami į nurodytą astiskaitomąją sąskaitą 5 darbo dienų laikotarpyje nuo grąžintų prekių priėmimo dienos.  Svarbu! Transporto išlaidos nėra grąžinamos.

Jeigu už prekę mokėjote dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas, bei papildomai sumokėta suma. Dovanų kuponai į grynuosius pinigus nėra keičiami.

Prekės grąžinimo sąlygos


Grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

1. Prekė negali būti devėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės.

2. Grąžinamos prekės turi būti su originaliomis etiketėmis.

3. Privaloma užpildyti, atsiųsti ar kitu būdu pristatyti prekės grąžinimo prašymą kartu su preke. (atsisiųsti). Grąžinimo formą taip pat galima užpildyti fizinėje parduotuvėje.

4. Grąžinamas prekes galima pristatyti pardavėjui į fizinę E&M TIES Gentlemen store parduotuvę adresu Didžioji g. 39/Etmonų g. 1, Vilnius, LT-01128.

Internetu įsigytas prekes galima grąžinti į Omniva, LPexpress, DPD paštomatus Mindaugo g. 25, Vilnius 25 IKI.

5. Už reklamos kampanijių metu išdalintus dovanų kuponus įsigytos prekės gali būti tik keičiamos į kitas prekes. Grąžinama gali būti tik primokėta suma.

Jeigu kils neaiškumų susisiekite su mumus el. paštu eprekyba@emties.lt  arba telefonu +370 604 33335.

Aktai reglamentuojantys prekių grąžinimą

Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu patvirtintomis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis“.

Tinkamos kokybės prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis Civilinio kodekso 6.22810 straipsnio 1 dalimi;

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse - http://www.vvtat.lt/index.php?470187665) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.