Konsultacija telefonu +370 60433335

Grąžinimo informacija

Bet kurią, internetu įsigytą E&M Ties Gentlemen store prekę, per 14 dienų nuo užsakymo gavimo galite grąžinti ir atgauti už prekę sumokėtus pinigus.

Grąžinus prekę, pinigai grąžinami į nurodytą astiskaitomąją sąskaitą 1-2  darbo dienų laikotarpyje nuo grąžintų prekių priėmimo dienos.  Svarbu! Transporto išlaidos nėra grąžinamos. Jeigu už prekę mokėjote dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas, bei papildomai sumokėta suma. Dovanų kuponai į grynuosius pinigus nėra keičiami.

Prekės grąžinimo sąlygos

Grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

1. Prekė negali būti devėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės.

2. Grąžinamos prekės turi būti su originaliomis etiketėmis.

3. Privaloma užpildyti ir atsiųsti prekės grąžinimo prašymą kartu su preke. (atsisiųsti)

4. Grąžinamas prekes siųskite gavėjui: UAB E&M TIES  Adresas:  Didžioji g. 39/Etmonų g. 1, Vilnius, LT-01128.

5. Už reklamos kampanijių metu išdalintus dovanų kuponus įsigytos prekės gali būti tik keičiamos į kitas prekes. Grąžinama gali būti tik primokėta suma.

Prekes siųskite registruotu paštu (tuomet paštas išduos jums siuntos numerį, pagal kurį galėsite matyti, kada siunta atkeliaus pas mus, bei galėsite surasti siuntą jeigu ji pasimestų. Už neregistruotos siuntos dingimą neatsakome.

Jeigu kils neaiškumų susisiekite su mumus el. paštu eprekyba@emties.lt  arba telefonu +370 604 33335

Aktai reglamentuojantys prekių grąžinimą

Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu patvirtintomis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis“.

Tinkamos kokybės prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis Civilinio kodekso 6.22810 straipsnio 1 dalimi;

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse - http://www.vvtat.lt/index.php?470187665) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.