Konsultacija telefonu +370 60433335

Blogas

Geras skonis - tai džentelmeno vizitinė kortelė. Jis atsispindi ne tik aprangoje, tačiau ir pažiūrose, pomėgiuose, gyvenimo būde.
 • Dovanų idėjos vyrams, kurie mano, kad turi viską

  Dovanų idėjos vyrams, kurie mano, kad turi viską

  Dovanų teikimo menas slypi ne vien daiktų vertėje, bet ir emocijose, kurios lyg prabangus dovanų popierius gaubia dovaną. Ieškant tobulos dovanos vyrui, kartais pati jos paieška tampa maloniu iššūkiu. Nepriklausomai nuo šventės – Kalėdos ar gimtadienis, tegul Jūsų dovana atspindi dėmėsį ir rūpestį, bet nevaržo jūsų biudžeto. Tikimės, kad mūsų patarimai padės jums rasti puikią dovaną vyrui, tėčiui, seneliui, kolegai ar draugui.

 • Lengvas Italo Ferretti kaklaraištis. Stiliaus ir Made in Silvi genijaus šedevrai

  Lengvas Italo Ferretti kaklaraištis. Stiliaus ir Made in Silvi genijaus šedevrai

  Italo Ferretti yra 8 tarptautinių patentų savininkas. Dėl šių patentų kiekvienas jo gaminys yra unikalus ir išskirtinis, o kokybės standartai – vieni iš aukščiausių pasaulyje.

 • Mums sunku tai suprasti, bet galbūt kartais reikia atsipalaiduoti, kad „pamaitintum sielą“...

  Mums sunku tai suprasti, bet galbūt kartais reikia atsipalaiduoti, kad „pamaitintum sielą“...

  Kongo Respublikos sostinėje Brazavilyje gyvuoja įdomi ir, turint omenyje vietos aplinkybes, nuostabi subkultūra. Jie save vadina La Sape (pranc. Société des Ambianceurs et des Personnes Élégantes - SAPÉ). SAPE - tai elegantiškų žmonių bendruomenė. Ją sudarantys vyrai dėvi brangius kostiumus, įsigytus geriausiuose butikuose. Kostiumų kirpimas gana konservatyvus – maždaug taip atrodė prancūzų kolonistai prieš pasitraukdami iš Kongo 1960 m.

 • E&M Ties Gentlemen store pristato prabangių šilkinių skarų kolekcijas ir moterims

  E&M Ties Gentlemen store pristato prabangių šilkinių skarų kolekcijas ir moterims

  Šilkinė skara – tai tradicinis klasikinis aksesuaras ir baigiamasis įvaizdžio akcentas, suteikiantis stiliui nepriekaištingos elegancijos.

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 10 (3 puslapių)