Konsultacija telefonu +370 60433335

E&M Ties Gentlemen store pristato prabangių šilkinių skarų kolekcijas ir moterims

E&M Ties Gentlemen store pristato prabangių šilkinių skarų kolekcijas ir moterims

Nors parduotuvė „E&M Ties Gentlemen store“ – vyriškų aksesuarų ir marškinių butikas, mes siūlome prabangių šilkinių skarų kolekcijas ir moterims.Šilkinė skara – tai tradicinis klasikinis aksesuaras ir baigiamasis įvaizdžio akcentas, suteikiantis stiliui nepriekaištingos elegancijos. Ji yra ne tik itališkos ir prancūziškos mados kolekcijose. Šilkinę skarelę galima pamatyti kiekvienoje Europos sostinėje, o pastaruoju metu šis klasikos elementas tapo viena iš aktualiausių tendencijų. Toks kompaktiškas ir išskirtinis aksesuaras lengvai transformuojasi į galvos juostą ar šalikėlį – štai kodėl jis toks universalus. Dažniausiai skarą galima pamatyti rišamą ant kaklo, bet ant riešo ar rankinės rankenos ji atrodo ne mažiau stilingai. 

Kaip bebūtų keista, pirmos šilkinės skaros buvo išimtinai vyriškas aksesuaras, visgi šiuolaikiniame pasaulyje jos tapo moterų statuso ir idealaus stiliaus požymiu. Priešingai nei vyriškos šilkinės skaros, moteriškos skaros yra ryškių atspalvių, kartais su patraukliais raštais ar ornamentais. Būtent todėl paprasta skara virsta išskirtine moteriško įvaizdžio detale. Didelė šilkinė skara lengvai telpa rankinėje, o vakare ją galėsite išsitraukti ir užsimesti ant pečių. Vargu, ar ji jus sušildys, bet užtat jūs neabejotinai sulauksite susižavėjusių vyrų žvilgsnių ir pavydžių moterų atsidūsėjimo. Kaip ir kelnes, šilkines skareles moterys perėmė iš stipriosios lyties. Kova dėl kelnių truko ilgai, o kai kurie religiniai judėjimai iki šiol jas draudžia, nes mano, kad moterims nedera mūvėti kelnių. Visgi skaros lengvai ir nepastebimai atsidūrė moterų garderobe. Daugelis damų iki šiol nežino, kam iš pradžių priklausė šilkinės skaros: jos yra įsitikinusios, kad šie simpatiški aksesuarai buvo sukurti specialiai joms. Nieko nuostabaus, juk šilkinės skaros seniai yra moterų arsenale. Dabar atsirado ir jų miniatiūrinės kopijos, kurios, tinkamai parinkus spalvą ir raštą, gali tinkamai pabrėžti veido bruožus, apskritai išvaizdą arba madingą šukuoseną. Vyriškos ir moteriškos šilkinės skaros tinka bet kuriam aprangos stiliui. 

Šilkinė kaklaskarė idealiai dera su įvairiais stiliais ir drabužiais. Dalykinis, sportiškas, laisvalaikio stilius, taip pat vakarinė apranga ir romantiškos palaidinės – šis miniatiūrinis aksesuaras tinka visur. Estetikos požiūriu didžiausias šilkinės kaklaskarės privalumas yra tas, kad ji gali vizualiai koreguoti kaklo ilgį. Užrišus skarą ant kaklo, kaklas atrodo išraiškingiau, grakščiau ir liekniau. Rinkitės skarą, kuri jums tiks labiausiai, ir ji neabejotinai taps mėgstamu aksesuaru, su kuriuo nenorėsite skirtis. Juk šilką, be kita ko, beprotiškai malonu liesti. 


Mūsų parduotuvėje rasite platų itališkų šilkinių skarų pasirinkimą: su prabangiais „Gucci“ gėlių raštais, su „Hermes“ paradinių arklių pakinktų motyvais, taip pat „Emilio Pucci”, „Longchamp”, „Armani”, „Paul Smith”, „Loewe” ir kitų garsių Europos mados namų aukščiausios klasės skaras.